top of page

Forma Çerçevesi örnekleri

Çeşitli forma çerçeveleme örnekleri ve fiyatları.


Klasik Forma Çerçeveleri

2 cm genişliğinde ve 2 cm yüksekliğinde ahşap çerçeve, alt fon paspartulu ve normal camlı veya mat camlı olarak çerçevelenmiş forma çerçeveleri. Formanızın durumuna, imzaların yerlerine göre kolları açık, aşağı sarkmış veya üçgen katlanmış şekilde çerçevelenebilir. Formanın bedeni ve duruş şekline göre çerçevenin ölçüsü değişir ve fiyata etki eder. Ayrıca çerçeve de kullanılacak cam modeli ( düz, mat veya müze camı) çerçeve fiyatına etki eder. Çerçeve ve fon renkleri istenilen renklerde olabilir. Formanızın içine karton koyarak daha düz bir şekilde görünmesine veya hafif kırışıklık bırakarak doğal bir formda durması tercihinize bağlıdır.siparişiniz sonrası en erken 3 en fazla 5 gün sonra bitmiş olur.

Çerçeve fiyatları için tıklayınız.Derinlikli Forma Çerçeveleri

Forma çerçevesi örnekleri 2,5 cm genişliğinde ve 4 cm yüksekliğinde ahşap çerçeveli, alt fon paspartu ve normal camlı derinlikli kutu çerçeve ile forma çerçeveleme.

Formanız doğal bir formda duracak şekilde cam ile arasında belli bir boşluk kalacak şekilde çerçevelenir. Normal çerçevelerden daha yüksek bir görsel sunar. Çerçeve ve fon rengi istenilen renklerde olabilir. bitirme süresi en az 3, en fazla 5 gün sürer. formanızın bedeni ve duruş şekline göre çerçeve ölçüsü değişir.


Çift Cam Arası Forma Çerçeveleri
İki cam arasına alınarak forma çerçeveleme örnekleri. Bu tarz çerçevelemede üst tarafta mat cam alt tarafta normal cam kullanıyorum.

3D Forma çerçeveleri

2,5 cm genişliğinde, 15 cm derinliğinde ahşap çerçeve, manken üzerine forma giydirilerek, derinlikli kutu çerçeve içine, alt fon paspartu ve cam kullanılarak yapılmıştır. Çerçeve ve fon rengi formaya yakışacak şekilde istenilen renklerde yapılır. Çerçevenin iç ölçüsü 60x70 cm, bitmiş hali 64x74 cm dir.


Bitirme süresi 3-5 gün sürer.


Çerçeve modeli istenilen başka modellerim ile uyarlanabilir.


Basketbol Forma Çerçeve Örnekleri
Amerikan Futbolu Formasına Çerçeve


Çeşitli Çerçeve örnekleri
1.070 görüntüleme

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page