top of page

İletişim

Önder Şimşek

Küçükbakkalköy Mahallesi, Dilek Sabancı Cd., No:12/1, 34750 Ataşehir/İstanbul, Türkiye

0506 787 54 52

0533 475 98 64

Atölyem bodrum kattadır. Adrese geldiğinizde göremeyebilirsiniz. Üst katımda elektrikçi ve döşemeci var.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Hakkımda

Önder Şimşek

2000 yılından bu yana, bir hobi olarak başlayan şey artık tutkum oldu ve sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyuyorum. Yıllarca mutlu müşteriler ürettiğim için gurur duyuyor ve önümüzdeki yıllarda eski ve yeni müşteriler ile bu tutkuma devam etmeyi amaçlıyorum. Atölyeme olan sevgim kim olduğumu ve ne yaptığımı sizlere anlatır.


Kaliteli hizmet, kişinin işine olan sevgisi ve tecrübesiyle başlar, bu yüzden yaptığım her çerçevede hala öğrenmeye ve denemeye devam ediyorum.Yaptığım her işin kaliteli, şık ve eşsiz olmasını sağlamak için gerçek bir istekle çalışıyorum. Gelin atölyemi ziyaret edin. Tüm soru ve önerileriniz için lütfen iletişime geçin. 

Resim çerçevesi, fotoğraf çerçevesi, puzzle çerçevesi, ayna çerçevesi, diploma çerçevesi, sertifika çerçevesi, 3D kutu çerçeve, objeler için çerçeve vb. çerçeveye ihtiyaç duyduğunuz her eser için en iyi çerçeveleme hizmetini kaliteli ve uygun çerçeve fiyatları ile sunar.

Tüm çerçeveleri, 1.sınıf, fırın kurusu masif ağaçlar kullanarak yapmaktayım. Genellikle kullandığım ağaç çeşitleri, Meşe, çam, ayous, kayın, köknar, ladin ve tik ağacıdır. Fırın kurusu olmaları sebebi ile kesinlikle kurtlanma, dönme, çatlama, esneme gibi süprizlerle karşılaşmazsınız. Uygun çerçeve fiyatları ve kişiye özel çerçeve tasarımları ise aradığınız, doğru yerdesiniz.

Ahşap çerçeve atölyesi
bottom of page