top of page

Forma Çerçeve Örnekleri

Çeşitli forma çerçevesi örnekleri

Çerçeveletmek istediğiniz formanızı zarif ve özenle tasarlanmış çerçevelerimizle buluşturuyoruz. Her bir çerçeve, ustalıkla seçilmiş yüksek kaliteli ahşap malzemeden özenle yapılmıştır.


İmzalı fenerbahçe formasına çerçeve
FB imzalı formasına çerçeve

İmzalı Fenerbahçe formasına, kırık beyaz alt fon paspartu, normal düz cam ve 2 cm genişliğinde siyah ahşap çerçeve.

imzalı beşiktaş formasına ahşap çerçeve
İmzalı BJK formasına çerçeve
İmzalı Beşiktaş formasına, kırmızı alt fon paspartu, normal düz cam ve 2 cm genişliğinde düz, siyah ahşap çerçeve.Eski galatasaray formasına ahşap çerçeve
Gs formasına çerçeveEski Galatasaray formasına, derinlikli kutu çerçeve. Bu çerçevede forma ile cam arasında 3 cm boşluk bulunuyor ve forma doğal durması için serbest bir şekilde montajı sağlanıyor. Çerçeve genişliği 2 cm, çerçeve yüksekliği 4,5 cm.

imzalı trabzon spor formasına çerçeve
Trabzonspor imzalı formasına çerçeve2 cm genişliğinde siyah ahşap çerçeve, alt fon siyah paspartu ve düz cam ile çerçevelenmiş, imzalı Trabzonspor formasına çerçeve


3d Mankenli forma çerçeveleme
Mankenli Forma ÇerçevesiPlastik manken üzerine giydirildikten sonra, 3 cm genişliğinde, 15 cm derinliğinde derinlikli kutu ahşap çerçeve. Çerçeve içerisinde forma dışında ayrıca, Ronaldo'nun imzalı kramponu ve imzalı fotoğrafıda yer almaktadır.
imzalı Türkiye milli takım formasına iki cam arası çerçeve
Milli takım formasına 2 cam arası çerçeve2 cam arasına sıkıştırılarak, 2 cm genişliğinde ahşap çerçeve ile çerçevelenmiş, imzalı Türkiye milli takım maç forması.


imzaı basketbol formasına ahşap çerçeve
Basketbol Formasına Çerçeveİmzalı Chicago Bulls basketbol formasına, derinlikli ahşap çerçeve

imzalı voleybol formasına çerçeve
Voleybol Formasına Çerçeveİmzalı Fenerbahçe voleybol formasına, siyah fon paspartulu, siyah ahşap çerçeve.
imzalı formaya led ışıklı çerçeve
Işıklı forma çerçevesi
İmzalı Fenerbahçe basketbol formasına, Led ışıklı ve mankenli, derin ahşap çerçeve.imzalı galatasaray formalarına ahşap siyah çerçeveler
GS formalarına çerçeve
İmzalı Galatasaray formalarına, normal düz camlı, siyah fon paspartulu, siyah ahşap çerçeveler. Formalar içlerine karton konularak gerdirilmiştir.

furbol formasına ve şortunu çerçevelemek
Forma ve Şorta ÇerçeveEski çocukluk forma ve şortuna, kırık beyaz fon paspartulu, 2 cm genişliğinde siyah ahşap çerçeve.Psg ibrahimoviç formasına, geniş derinlikli forma çerçevesi
İbrahimoviç formasına çerçeveİmzalı PSG İbrahimoviç formasına, 5 cm genişliğinde ve 5 cm derinliğinde, derinlikli kutu ahşap forma çerçevesi.
voleybol formasına iki cam arası çerçeve
Formaya çift camlı çerçeveVoleybol formasına, ön yüzeyi mat camlı, arka yüzeyi normal camlı, çift cam arası forma çerçevesi.
imzalı fenerbahçe formasına siyah ince forma çerçevesi
FB Formasına Çerçeve
İçine karton konularak gerdirilmiş, imzalı forma için, kırık beyaz fon paspartulu, normal düz camlı, 2 cm genişliğinde siyah forma çerçevesi.


imzalı forma çerçeveleri formayı germek
İmzalı forma çerçeveleriİmzalı formalara, siyah fon paspartulu, gerçek camlı, 2 cm genişliğinde siyah masif ahşap forma çerçeveleri.
3 boyutlu forma çerçeveleme
3 Boyutlu Forma Çerçevesi
Manken üzerine giydirilerek çerçevlenmiş, imzalı forma çerçevesi. 3 cm genişliğinde ve 15 cm yüksekliğinde,, derinlikli kutu mankenli forma çerçevesi.imzalı galatasaray futbol formasına çerçeve
Gs Formasına Çerçeve

İmzalı GS formasına, açık ceviz renk 3 cm genişliğinde verevli ahşap forma için çerçeve.


İmzalı forma çerçevelemek için altın renk ahşap çerçeve
Formaya Gold Çerçeve


İmzalı formaya, kırık beyaz fon paspartulu, siyah çizgili eskitme, altın renginde 2 cm genişliğinde ahşap çerçeve.

imzalı beşiktaş futbol formasına siyah ahşap çerçeve
Beşiktaş Formasına çerçeveimzalı formaya, siyah fonlu siyah ahşap forma çerçevesi. Forma içine karton konularak gergin durması sağlanmıştır. Çerçevede normal düz cam kullanılmıştır.İmzalı Beşiktaş formasına, kırmızı alt fon paspartulu, 2 cm genişliğinde bronz renk ahşap forma çerçevesi. Çerçevede düz normal cam kullanılmıştır.
BJK formaya çerçeve
İmzalı Beşiktaş formasına, kırmızı fon paspartulu, 2 cm genişliğinde bronz renk forma çerçevesi. Çerçevede normal düz cam kullanılmıştır.


imzalı bahçeşehir basketbol takımı formasına çerçeve
Basketbol formasına çerçeve


Bahçeşehir koleji, basketbol formasına, siyah fon paspartulu, kırmızı renk 3 cm genişliğinde verevli forma çerçevesi. Çerçevede mat cam kullanılmıştır.
Amerikan futbolu forması için çerçeve örneği
Amerikan futbol formasına çerçeve
Amerikan futbolu formasına çerçeve. Formanın kolları katlanarak daha küçük bir çerçeve elde edilmiştir. Normal düz camlı çerçevede siyah çerçeve ve siyah alt fon paspartu kullanılmıştır.

3d mankenli forma çerçevesi
3D forma çerçevesiManken üzerine gerdirilerek giydirildikten sonra, 3 cm genişliğinde ve 15 cm yüksekliğinde, derin kutu ahşap çerçeve ile çerçevelenmiş imzalı futbol forması.forma çerçeveleme
Forma çerçevelemeForma çerçeve örneği.


imzalı forma için derinlikli çerçeve
Formaya derinlikli çerçeveİmzalı Beşiktaş formasına, doğal görünmesi için derinlikli kutu çerçeve. Çerçeve 2 cm genişliğinde ve 5 cm yüksekliğindedir.imzalı forma için derinlikli forma çerçevesi
Formaya derinlikli çerçeve
İmzalı Fenerbahçe formasına, camdan uzak, doğal görünüm verilmiş forma çerçevesi.çerçevelenmiş forma örnekleri
Forma ÇerçevelemeBeşiktaş formasına siyah ahşap ince çerçeve.

çerçeve içinde dönen forma çerçevesi
Döndürülen forma çerçevesiDöndürülen bir çerçeve içinde, ufaltılmış minyatür forma çerçevesi.

İhtiyacınıza göre sunduğumuz çerçeve modelleri, paspartu fon ve çerçeve renk seçenekleriyle, çerçeveletmek istediğiniz formanızı öne çıkarabilir, duygusal değerlerini vurgulayabilirsiniz. Ayrıca normal düz cam, ışığı yansıtmayan mat cam ve müze camı seçenekleriyle, çerçevenizin estetiğini tam olarak istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.


Forma çerçevelerini hazırlama süremiz 3-5 iş günüdür. Forma çerçeveletme fiyatı öğrenmek için,istediğiniz model çerçeveyi, en boy olarak formanızın ölçüsünü belirtirseniz, fiyat bilgisi öğrenebilirsiniz. iletişimİlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page